Aston Martin DB9 - Tor Borsk (k. Gdańska)


Aston Martin DB9 Aston Martin DB9 477 KM
4,8s. do 100km/h
maks. pręd. 306km/h

SZCZEGÓŁY *Tor Borsk (k. Gdańska)
*Okrążeń: 1
*Dystans: 1.2km
*Usiądziesz jako kierowca
*Certyfikat: TAK

Rafał Matejczyk PLN 299


Informacje Najczęściej zadawane pytania

001088-299


Mapa Polski Tor PoznańTor Kamień Śląski (Opole)Tor Warszawa BemowoTor Warszawa - ŻerańTor Jastrząb/PrzysuskiTor Ułęż (k. Warszawy)Tor KielceTor BiałystokTor WrocławTor MikołajkiTor ToruńTor BednaryTor SłomczynTor Nowe Miasto Nad PilicąTor LublinTor RadomTor KąkolewoTor LegnicaTor BorskTor Biała PodlaskaTor ŁódźTor Szczecin MakowiceTor KrakówTor Olsztyn


Usiądź w fotelu kierowcy i przejedź się wspaniałym Astonem Martinem DB9 u boku profesjonalnego i doświadczonego opiekuna auta. Po zapoznaniu się z samochodem pokonasz 1 okrążenie po pętli toru Borsk, czyli łącznie ok. 1.2 km.

Podobnie jak pozostałe modele marki Aston Martin, DB9 również jest obiektem zachwytu na całym świecie i to nie tylko wśród fanów motoryzacji. Auto nie imponuje jednak samym tylko wyglądem. W jego konstrukcji zastosowano zaawansowaną technologię VH Platform (tzw. technologię spiekania ramy) oraz wykorzystano aluminium i magnez do wykonania części elementów. Ponadto w pojeździe zamontowano 12-cylindorwy silnik o mocy 477KM z momentem obrotowym wynoszącym 570 Nm, dzięki czemu DB9 rozpędza się od 0 do 100 km/h w ciągu 4,8s. i potrafi osiągnąć prędkość maksymalną równą 306 km/h.

*Parametry pojazdu:
Moc: 477 KM
0-100 km/h: 4.8 s.
Prędkość maksymalna: 306 km/h
Pojemność skokowa: 5935 cm3
Typ silnika: benzynowy
Maksymalny moment obrotowy: 570 Nm
Spalanie w mieście: 24 litry /100km
Masa auta: 1710 kg
Opony: przód 235/40 ZR19 - tył 275/35 ZR19
Felgi podstawowe: 8.5-9.5x19
Rodzaj hamulców: tarczowe wentylowane

*Czas i miejsce spotkania
Tor Borsk (k. Gdańska),

*Obowiązujący strój
Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską/wąską podeszwą.

*Sezon
Usługa realizowana jest w każdych warunkach pogodowych, z wyjątkiem obfitych opadów śniegu. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

*Ważność vouchera
do 30 września 2018

*Ważne informacje
Z prezentu jako kierowca mogą skorzystać osoby pełnoletnie, posiadające Prawo jazdy kat. B. Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane również przez osoby niepełnoletnie na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisywanej na torze.


*Wyświetl tą mapę w nowym oknie

Opinie

Za fajne macie te auta, nie mogłam się zdecydować które wybrać. Ale chyba dobrze trafiłam bo mój mąż był przeszczęśliwy
Katarzyna, Ełk

Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszego prezentu! Najchętniej korzystałbym z takich atrakcji częściej.
Piotr, Giżycko

Atrakcja dla każdego, naprawdę warto przejechać się po torze, nawet swoim własnym autem.
Jacek, Gołdap

świetny pomysł na prezent! Na szkoleniu naprawdę można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy, a sama jazda – z wrażenia zapiera dech
Gustaw, Prostki

Bardzo dziękuję super ekipie za pomoc w oświadczynach! moja (już teraz) narzeczona była wniebowzięta! :)
Mirek, Poznań

Ja podarowałam voucher mojemu lubemu. Polecam wszystkim taki pomysł na prezent. Facet będzie was nosił na rękach. Gwarantuję ;))
Elwira, Warszawa

Musze przyznać że większego uśmiechu na twarzy mojego faceta w życiu nie widziałam. Prezent trafiony w dziesiątkę! :D
Anka, Suwałki

Fajna alternatywa, jeśli nie stać Cię na drogie sportowe auto a chciałbyś choć raz poczuć jego moc. Niezapomniane wrażenia. Polecam!
Adam, Olecko

Voucher dostałem od córki na 45 urodziny. Jazda na torze wyścigowym to niesamowita niespodzianka. Taki prezent to spełnienie marzeń.
Edward, Łomża

Piękne auta, najlepsze tory i super organizacja imprezy. Dzięki wielkie za świetną zabawę!
Adek, Olsztyn

Adrenalina i szybka jazda, to jest coś co kocham!!!!!!!! :D najlepszy prezent w życiu!
Franek, Pisanica

Ja byłam na torze w Poznaniu, gdy mój facet jeździł jednym z samochodów i powiem Wam, że to była świetna zabawa! Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Paula, Mońki

Jeździłem i polecam. Super odjechane autka. Ach, gdybym tylko mógł któreś mieć na własność :)
Marek, Szczecin

Fantastyczna zabawa! Mój facet cieszył się jak dziecko, gdy dostał voucher. A na torze tak mu się spodobało, że musiałam, zostać z nim do końca imprezy bo chciał obejrzeć przejazdy pozostałych osób.
Monika, Sosnowiec

W budowie

Najcześciej zadawane pytania:

W jaki sposób mogę kupić wybraną ofertę?

Zamówienia składa się przez naszą stronę internetową. System funkcjonuje 24/7 przez cały rok. Aby złożyć zamówienie wybierz TOR oraz AUTO, a następnie pakiet cenowy. Kliknij „ZAMÓW” i wypełnij formularz zamówienia.

Czy muszę zarejestrować się na stronie internetowej, aby dokonać zakupu?

Nie ma potrzeby rejestracji. Dane do logowania na naszej stronie internetowej otrzymasz wraz z zamówionym Voucherem w wiadomości e-mail.

Jak wypełnić formularz zamówienia? Czy muszę wpisywać wszystkie dane?

W formularzu zamówienia po lewej stronie należy wpisać swoje dane, a po prawej – osoby, którą chcesz obdarować. Konieczne jest wpisanie imienia i nazwiska obdarowanego, gdyż Vouchery są imienne..

Czy osoba obdarowana zostanie poinformowana o zakupie przejazdu?

Klienci często wręczają Vouchery jako prezenty-niespodzianki, dlatego dbamy o to, aby osoby obdarowane nie otrzymały od nas żadnych informacji przedwcześnie.

Nie kontaktujemy się z osobą obdarowaną do momentu zalogowania się przez nią na naszej stronie internetowej lub do chwili zalogowania się osoby zamawiającej i zaznaczenia odpowiedzi „TAK” na pytanie: „Czy Obdarowany wie o prezencie?”.

W jaki sposób opłacić Voucher? Ile mam czasu na uiszczenie wpłaty?

Płatności dokonuje się przelewem. Dane do dokonania przelewu przesyłane są razem z Voucherem w wiadomości e-mail w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia. Na płatność czekamy do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Zaksięgowanie płatności musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed wybraną datą realizacji.

Wpłata została dokonana. Dlaczego Voucher jest wciąż nieaktywny?

Zaksięgowanie płatności może potrwać do 3 dni roboczych. Otrzymanie wpłaty potwierdzimy przesyłając elektroniczną fakturę VAT. Wówczas status Vouchera zmieni się na aktywny.

Czy mogę wręczyć nieaktywny (nieopłacony) Voucher?

Voucher jest od razu gotowy do wydrukowania i wręczenia (jeszcze przed opłaceniem). Osoba obdarowana nie jest informowana o statusie płatności, a wygląd Vouchera nie ulega zmianie po aktywowaniu.

Czy razem z Voucherem mogę zakupić film z przejazdu?

W przypadku niektórych samochodów zamówienie filmu z przejazdu możliwe jest już na etapie wypełniania formularza zamówienia. W pozostałych przypadkach usługę można zamówić i opłacić na torze wyścigowym. Koszt usługi to 70 zł. Nagranie wysyłane jest w postaci linku e-mailowo w ciągu 21 dni od dnia realizacji przejazdu.

Czy Voucher można zwrócić?

Zwrot Vouchera możliwy jest w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. W tym celu należy skontaktować się e-mailowo z Biurem Obsługi Klienta.

Kiedy otrzymam Voucher?

Voucher, automatycznie przesyłany jest e-mailowo w postaci pliku PDF w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia.

Jakie informacje podane są na Voucherze?

Na Voucherze nie ma podanej ceny, daty ani godziny realizacji. Widnieje na nim natomiast wybrane auto, tor, dystans oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej. Dodatkowo możesz zamieścić życzenia dla osoby obdarowanej oraz jej zdjęcie.

Dlaczego na Voucherze nie ma wybranego terminu jazdy?

Na Voucherze nie widnieje zarezerwowany termin, ponieważ możesz dokonać jego zmiany. Dokonanie/odwołanie rezerwacji lub jej zamiana możliwe są najpóźniej na 7 dni przed datą realizacji przejazdu.

Jak mogę dokonać edycji Vouchera?

Istnieje możliwość zmiany zdjęcia oraz treści życzeń. W tym celu należy zalogować się na stronie www.devil-cars.pl/vouchery wypełniając pola przeznaczone dla osoby zamawiającej. Po dokonaniu edycji należy pobrać zaktualizowany Voucher. Podanie błędnych Czy jeden Voucher może zostać zrealizowany przez dwie lub więcej osób?

Niezależnie od liczby okrążeń oraz liczby samochodów zakupionych w ramach jednego Vouchera, przejazd w całości realizuje osoba, której imię i nazwisko widnieje na Voucherze.

Co oznacza liczba okrążeń podana jako suma np. 1+1, 3+3…?

Taki zapis pojawia się w pakietach obejmujących jazdę dwoma autami i oznacza, że uczestnik pokona wskazaną liczbę okrążeń każdym z samochodów (np. po 1, po 3…).

Podany w pakiecie dystans stanowi całkowitą liczbę kilometrów, którą uczestnik łącznie pokona dwoma autami.

Nie mogę zrealizować Vouchera. Czy mogę go oddać lub sprzedać?

Voucher można przekazać innej osobie. Przekazanie należy zgłosić, podając imię i nazwisko oraz dane kontaktowe nowego uczestnika. W takim przypadku prześlemy zaktualizowany Voucher.

Kiedy realizowane są przejazdy?

Usługa ma charakter sezonowy. Przejazdy realizowane są od kwietnia do września w terminach podanych w naszym terminarzu. W miesiącach zimowych nie realizujemy przejazdów ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Gdzie znajdę aktualne terminy przejazdów?

Dostępność terminów można sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce TERMINY. Przejazdy realizujemy tylko w podanych datach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o dokonywanie rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę zmienić zarezerwowany termin?

Zmiana lub anulowanie dokonanej rezerwacji możliwa jest najpóźniej na 7 dni przed wybranym terminem realizacji przejazdu. Można samodzielnie zmienić termin po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej.

Czy mogę dokonać rezerwacji terminu, jeśli Voucher jest nieaktywny (nieopłacony)?

Rezerwacji terminu można dokonać już na etapie składania zamówienia. Zaksięgowanie płatności (aktywowanie Vouchera) musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed wybraną datą realizacji.

Czy muszę od razu podawać termin realizacji Vouchera?

Można złożyć zamówienie bez określenia daty realizacji. Osoba, która otrzyma Voucher sama będzie mogła wybrać termin w późniejszym czasie. Wybierając termin podczas składania zamówienia, dokonujesz wiążącej rezerwacji – niepojawienie się na torze w wybranym dniu jest równoznaczne z wykorzystaniem Vouchera.

W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta najpóźniej na 30 dni przed upływem ważności Vouchera.

Kiedy otrzymam szczegóły związane z zarezerwowanym przejazdem?

Informacje dotyczące realizacji wraz z wyznaczonymi godzinami przejazdu przesyłane są na ok. 5 dni przed zarezerwowaną datą na adres e-mail osoby zamawiającej. W przypadku braku wiadomości na 2 dni przed zarezerwowanym terminem należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Termin ważności mojego Vouchera upłynął, co mogę zrobić?

Voucher, który nie został wykorzystany przed upływem daty ważności, przepada. Zasady rozliczeń z naszymi Partnerami wykluczają możliwość przedłużenia ważności Vouchera.

Co należy zabrać ze sobą na tor?

W celu weryfikacji tożsamości uczestnika niezbędne jest okazanie wydrukowanego Vouchera, dowodu osobistego, a przypadku jazdy jako kierowca również ważnego prawa jazdy kat. B.

Jak należy się ubrać?

Załóż ubranie, w którym czujesz się dobrze i obuwie z płaską/wąską podeszwą. Ważne, aby Twoje ruchy były swobodne.

Czy mogę na tor zabrać ze sobą osoby towarzyszące?

Obecność osób towarzyszących jest mile widziana. Za wstęp na tor nie pobieramy opłaty.

Osoby biorące udział w wydarzeniu mogą wykonywać zdjęcia, nagrywać pamiątkowe filmy oraz korzystać ze strefy wypoczynkowej i cateringowej.

Czy mogę zabrać ze sobą osobę towarzyszącą do samochodu, jeśli realizuję przejazd w charakterze kierowcy?

Ze względów bezpieczeństwa uczestnik realizuje przejazd wyłącznie w towarzystwie opiekuna auta.

Czy w razie opadów deszczu event może zostać odwołany?

Tylko w przypadku intensywnych opadów deszczu jazdy mogą zostać czasowo wstrzymane ze względu na bezpieczeństwo uczestników, po czym są kontynuowane.

Jeśli nie odnalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami kontakt@devil-cars.pl bądź zadzwoń: Biuro Obsługi Klienta jest czynne: 9:00-17:00 - od poniedziałku do piątku.

W jaki sposób mogę kupić kartę podarunkową?

Zamówienia składa się przez naszą stronę internetową. System funkcjonuje 24/7 przez cały rok. Aby złożyć zamówienie wybierz wartość karty, kliknij „ZAMÓW” i wypełnij formularz zamówienia.

Jaką wartość mają karty podarunkowe?

Karty podarunkowe dostępne w naszej ofercie mają wartość 500, 1000, 1500, 2000 lub 2500 zł.

Jak wygląda karta podarunkowa? Czy widnieje na niej cena?

Karta podarunkowa dostarczana jest e-mailowo w postaci pliku pdf. do pobrania. Na karcie podane są możliwe do wybrania auta i tory oraz kwota do wykorzystania.

Jak zrealizować kartę?

W celu opłacenia usług zamówionych na stronie internetowej www.devil-cars.pl należy wpisać kod karty w polu „KOD RABATOWY”, widniejącym w podsumowaniu KOSZYKA. Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość karty podarunkowej. Kartę należy zrealizować najpóźniej na 30 dni przed upływem jej ważności.

Ile razy mogę użyć karty?

Kartę można wykorzystać tylko raz. Niewykorzystana kwota nie może być ponownie użyta i nie jest zwracana.

Czy za wszystkie auta można zapłacić karta podarunkową?

Możliwe jest opłacenie Voucherów na jazdy samochodami wskazanymi w opisie karty oraz nagrania tych przejazdów, a także ubezpieczenia NNW. Dodanie do KOSZYKA aut, których karta nie obejmuje spowoduje naliczenie należności za te usługi. Karta podarunkowa nie podlega wymianie na przejazdy innymi samochodami niż wskazane w opisie usługi.

Jaką ważność będzie miał voucher na przejazd wykupiony za pomocą karty podarunkowej?

Voucher zakupiony w ten sposób będzie miał ważność taką samą jak karta podarunkowa. Ważność karty i Voucherów można sprawdzić w ich prawym dolnym rogu. Kartę należy zrealizować najpóźniej na 30 dni przed upływem jej ważności.

Ile okrążeń można wykupić w ramach danej karty?

Liczba okrążeń jest uzależniona od wartości posiadanej karty oraz pakietów jakie zostaną zamówione w ramach jej realizacji. Dostępne pakiety są zróżnicowane cenowo ze względu na wybrane auto, tor i dystans.

Czy realizując kartę mogę zamówić Voucher(y) tylko dla jednej osoby?

Realizując kartę można opłacić przejazdy dla kilku osób.