1
Ocena: 5/5

Orion M24 - Tor Bednary (k. Poznania)


Orion M24 Orion M24 Silnik: Rotax Turbo
Prędkość max: 195km/h
Pułap: 4000m
Wznoszenie: 5m/s
Kabina: dwuosobowa
Typ: Ultralekki
SZCZEGÓŁY

*• Lot wiatrakowcem dla 1 osoby. <br>• Lot ma charakter zapoznawczy. <br>• Czas przelotu: 15 minut <br>• Uczestnik otrzymuje aparat dzięki któremu robi sam zdjęcia w ilości nieograniczonej. Zdjęcia wysyłamy na wskazanego maila. <br>• Lot zapoznawczy poprzedzony jest krótkim (30 minutowym) wprowadzeniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa, łączności, posługiwania się sterami oraz interpretacją wskazań przyrządów. <br>• W trakcie lotu zapoznawczego pasażerowie mają okazję obserwować większość manewrów z zakresu szkolenia pilota a są to m.in. starty, lądowania i przemieszczanie wiatrakowca. <br>• Loty zapoznawcze odbywają się w okolicach lotniska Bednary (k. Poznania). Główną atrakcją widokową jest Tor wyścigowy Bednary - skąd startujemy oraz malownicze pejzaże pokryte zielenią. Dokładna trasa przelotu uzgadniana jest z klientem.

*Tor Bednary (k. Poznania)
*Dystans: ok. 25km
*Czas jazdy: 15 min
*Usiądziesz jako pasażer
*Certyfikat: NIE
Rafał Matejczyk PLN 319


Informacje Wideo Najczęściej zadawane pytania Warunki vouchera

00733-319


Mapa Polski Tor Warszawa BemowoMiasto WarszawaTor Ułęż (k. Warszawy)Tor PoznańTor MikołajkiTor ToruńTor BednaryTor SłomczynTor Nowe Miasto Nad PilicąTor LublinTor KielceTor Jastrząb/PrzysuskiTor RadomTor KąkolewoTor Kamień Śląski (Opole)Tor WrocławTor LegnicaMiasto Białystok

*Czas i miejsce spotkania
Tor Bednary (k. Poznania),

*Obowiązujący strój

*Sezon
Usługa realizowana jest w dogodnych warunkach pogodowych, z wyjątkiem obfitych opadów śniegu i dużego wiatru. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

*Ważność vouchera
do 30 września 2017

*Ważne informacje
Z prezentu mogą skorzystać osoby pełnoletnie, posiadające Prawo jazdy kat. B. Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane również przez osoby niepełnoletnie na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisywanej na torze.


*Wyświetl tą mapę w nowym oknie

• Lot wiatrakowcem dla 1 osoby.
• Lot ma charakter zapoznawczy.
• Czas przelotu: 15 minut
• Uczestnik otrzymuje aparat dzięki któremu robi sam zdjęcia w ilości nieograniczonej. Zdjęcia wysyłamy na wskazanego maila.
• Lot zapoznawczy poprzedzony jest krótkim (30 minutowym) wprowadzeniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa, łączności, posługiwania się sterami oraz interpretacją wskazań przyrządów.
• W trakcie lotu zapoznawczego pasażerowie mają okazję obserwować większość manewrów z zakresu szkolenia pilota a są to m.in. starty, lądowania i przemieszczanie wiatrakowca.
• Loty zapoznawcze odbywają się w okolicach lotniska Bednary (k. Poznania). Główną atrakcją widokową jest Tor wyścigowy Bednary - skąd startujemy oraz malownicze pejzaże pokryte zielenią. Dokładna trasa przelotu uzgadniana jest z klientem.

M-24 Orion jest najnowszym wiatrakowcem z serii Magni Gyro, a jego wygląd zewnętrzny kabiny nawiązuje do linii stylistycznej charakterystycznej tej marce. Posiada podwójny systemem sterowania oraz całkowicie zakrytą kabinę z miejscami obok siebie, zaprojektowaną specjalnie dla tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu latania w każdych warunkach. Układ wewnętrzny kabiny, a także wysokiej jakości szyby oferują doskonałe pole widzenia na zewnątrz. Do wykończenia kabiny użyte zostały materiały chromatyczne, które są dowodem troski producenta o drobiazgowe wykonanie. Zbiornik paliwa mieści 82 litry, które pozwalają na 4 godziny lotu z prędkością podróżną (120-150km/h). W Orionie zastosowano silnik Rotax 914 Turbo o mocy 115hp. Orion M-24 oficjalnie dołączył do serii wiatrakowców Magni, zwiększając możliwości ich zastosowania także w chłodne i zimne dni.

Opinie

Ja byłam na torze w Poznaniu, gdy mój facet jeździł jednym z samochodów i powiem Wam, że to była świetna zabawa! Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Paula, Mońki

Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszego prezentu! Najchętniej korzystałbym z takich atrakcji częściej.
Piotr, Giżycko

świetny pomysł na prezent! Na szkoleniu naprawdę można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy, a sama jazda – z wrażenia zapiera dech
Gustaw, Prostki

Piękne auta, najlepsze tory i super organizacja imprezy. Dzięki wielkie za świetną zabawę!
Adek, Olsztyn

Bardzo dziękuję super ekipie za pomoc w oświadczynach! moja (już teraz) narzeczona była wniebowzięta! :)
Mirek, Poznań

Musze przyznać że większego uśmiechu na twarzy mojego faceta w życiu nie widziałam. Prezent trafiony w dziesiątkę! :D
Anka, Suwałki

Atrakcja dla każdego, naprawdę warto przejechać się po torze, nawet swoim własnym autem.
Jacek, Gołdap

Voucher dostałem od córki na 45 urodziny. Jazda na torze wyścigowym to niesamowita niespodzianka. Taki prezent to spełnienie marzeń.
Edward, Łomża

Adrenalina i szybka jazda, to jest coś co kocham!!!!!!!! :D najlepszy prezent w życiu!
Franek, Pisanica

Fantastyczna zabawa! Mój facet cieszył się jak dziecko, gdy dostał voucher. A na torze tak mu się spodobało, że musiałam, zostać z nim do końca imprezy bo chciał obejrzeć przejazdy pozostałych osób.
Monika, Sosnowiec

Fajna alternatywa, jeśli nie stać Cię na drogie sportowe auto a chciałbyś choć raz poczuć jego moc. Niezapomniane wrażenia. Polecam!
Adam, Olecko

Jeździłem i polecam. Super odjechane autka. Ach, gdybym tylko mógł któreś mieć na własność :)
Marek, Szczecin

Ja podarowałam voucher mojemu lubemu. Polecam wszystkim taki pomysł na prezent. Facet będzie was nosił na rękach. Gwarantuję ;))
Elwira, Warszawa

Za fajne macie te auta, nie mogłam się zdecydować które wybrać. Ale chyba dobrze trafiłam bo mój mąż był przeszczęśliwy
Katarzyna, Ełk

W budowie

Najcześciej zadawane pytania:

1. W jaki sposób mogę kupić wybraną ofertę?
Wystarczy w zakładce „Szczegóły oferty” kliknąć „ZAMÓW”, po czym wypełnić formularz zamówienia. Twój VOUCHER zostanie wysłany na wskazany adres e­mail wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi jego realizacji.

2. W jaki sposób otrzymam VOUCHER uprawniający do przejazdu?
Po złożeniu zamówienia i wypełnieniu formularza Twój VOUCHER zostanie przesłany na wskazany adres e-mail w formie pliku PDF o wysokiej rozdzielczości. Znajdą się na nim następujące elementy: imię i nazwisko oraz (opcjonalnie) zdjęcie osoby korzystającej z przejazdu.

3. Zamówienie zostało złożone. Kiedy otrzymam VOUCHER?
Sprawdź skrzynkę odbiorczą na swojej poczcie elektronicznej. VOUCHER powinien znaleźć się tam w ciągu 2-3 minut od momentu wypełnienia formularza zamówienia.

4. Co należy zrobić, jeśli nie otrzymałem e-maila z VOUCHEREM?
Być może wysłana przez nas wiadomość e-mail trafiła do skrzynki oznaczonej SPAM. W przypadku, gdy również tam nie ma VOUCHERA, a upłynęły już 24 godziny od chwili złożenia zamówienia, napisz do nas na adres e-mail: rezerwacje@devil-cars.pl lub zadzwoń pod numer: 530 830 999. Bezzwłocznie zajmiemy się wyjaśnieniem problemu.

5. VOUCHER został zakupiony. Kiedy mogę go zrealizować?
Na stronie www.devil-cars.pl znajdują się aktualne informacje dotyczące okresu ważności VOUCHERÓW oraz planowanych terminów przejazdów na poszczególnych torach. Pierwszeństwo zrealizowania VOUCHERA w danym terminie jest ustalane na podstawie kolejności rezerwacji.

6. Kiedy najpóźniej można zarezerwować termin?
Możliwa jest rezerwacja każdego terminu dostępnego w kalendarzu imprez, nawet na 3 dni przed planowaną realizacją przejazdu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, najlepiej dokonać rezerwacji z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Termin należy zarezerwować najpóźniej na miesiąc przed upływem terminu ważności Vouchera.

7. Czy po dokonaniu rezerwacji terminu przejazdu otrzymam potwierdzenie na mój adres e-mail?
Tak, potwierdzenie zostaje wysłane na adres e-mail w przypadku rezerwacji lub zmiany terminu. Istnieje możliwość sprawdzenia swojej rezerwacji po zalogowaniu się na stronie www.devil-cars.pl poprzez naciśnięcie w prawnym górnym rogu ikony logowania i wpisanie kodu Vouchera.

8. Czy zarezerwowany termin można zmienić?
W celu zmiany terminu przejazdu należy zalogować się na stronie www.devil-cars.pl używając kodu Vouchera lub skontaktować się z Działem Obsługi klienta pod nr tel. 530 830 999 najpóźniej na 7 dni przed zadeklarowaną jazdą.

9. Czy po dokonaniu rezerwacji terminu przejazdu otrzymam informacje dotyczące realizacji?
Tak. Szczegółowe informacje wysyłane są na ok. 5 dni przed planowanym terminem realizacji.

10. Chcę kupić przejazd na Prezent. Czy muszę od razu podawać termin realizacji VOUCHERU?
Oczywiście można zamówić przejazd bez podawania konkretnej daty realizacji. Osoba obdarowana w chwili otrzymania VOUCHERU zapozna się z informacjami dotyczącymi rezerwacji terminu i będzie mogła wybrać go samodzielnie.

11. Czy na VOUCHERZE widnieje cena?
Na VOUCHERZE nie umieszczamy ceny. Podajemy natomiast liczbę okrążeń i dystans.

12. Czy wymagane jest posiadanie prawa jazdy?
Okazanie prawa jazdy na torze jest warunkiem realizacji prezentu przez Obdarowywanego. Nie dotyczy to osób korzystających z przejazdu jako pasażer. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przejazdów na podstawie pisemnej zgody opiekuna prawnego.

13. Czy istnieje ograniczenie prędkości podczas jazdy po torze?
Prędkość jazdy jest uzależniona od warunków na torze i umiejętności kierowcy.

14. Czy można filmować imprezę i robić zdjęcia na pamiątkę uczestnictwa?
Tak, można rejestrować imprezę we własnym zakresie. Ponadto w przypadku niektórych pojazdów istnieje możliwość zamówienia filmu z przejazdu nagranego za pomocą 2 zintegrowanych kamer zamontowanych na pojeździe (jedna nagrywa tor jazdy, a druga ­ uczestnika za kierownicą). Wykupienie wskazanej usługi wynosi 70 zł. Film przesyłany jest w ciągu 14 dni roboczych od daty imprezy w postaci linku do pobrania na adres e-mail podany podczas rejestracji na torze.

15. Czy jest możliwość uczestnictwa osób towarzyszących podczas mojego przejazdu?
Oczywiście, można zabrać ze sobą osoby towarzyszące i razem cieszyć się świetną zabawą. Dla osób towarzyszących przewidzieliśmy specjalne sektory np. sektor widokowy na torze Poznań, a także strefę cateringową oraz wypoczynkową.

16. Czy przejazd w ustalonym terminie może zostać odwołany?
W terminarzu sukcesywnie dodajemy nowe terminy. Podane już daty nie powinny ulec zmianie. W razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, uniemożliwiających realizację przejazdów, przekażemy informację o odwołaniu imprezy z odpowiednim wyprzedzeniem.

17. Czy impreza w danym terminie może zostać odwołana ze względu na brak wystarczającej liczby osób korzystających z przejazdów?
Od kwietnia 2015 r. wszystkie ustalone terminy nie ulegną zmianie z uwagi na brak chętnych. Zawsze mamy komplet osób na przejazdy.

18. Mieszkam daleko od toru, na którym mam wykupiony przejazd. Czy istnieje możliwość przenocowania na torze?
Niestety nie ma możliwości noclegu na torze. Utrzymujemy jednak współpracę z niektórymi Hotelami/Motelami, znajdującymi się m.in. w pobliżu toru Poznań, gdzie mogą Państwo skorzystać z ofert specjalnych dla uczestników organizowanych przez nas tam imprez. Na ok. 5 dni przed planowanym terminem realizacji wraz z harmonogramem imprezy wysyłamy Klientom rekomendowane przez nas lokalizacje.
Cześć! Jestem RaceMAN !!
Mogę Ci w czymś pomóc?