Karta podarunkowa - 2500 zł


Dostępne auta:

KTM X-BOW

KTM X-BOW CUP

KTM X-BOW GT4

Ariel Atom

BMW M Power

BMW BiTurbo Performance

Porsche Carrera 911

Subaru Impreza STI

Subaru Impreza STI Turbo

Mitsubishi Lancer EVO 10

Lamborghini Gallardo

Ferrari F430

Dostępne tory:

Tor Poznań

Tor Ułęż

Tor Słomczyn

Tor Jastrząb

Tor Białystok

Tor Bednary

Tor Borsk

Tor Kamień Śląski

Tor Kraków

Tor Kielce

Tor Warszawa Żerań

Tor Legnica

Tor Makowice k. Szczecina

Rafał Matejczyk PLN 2500


Informacje Najczęściej zadawane pytania

005023-2500


*Miejsce spotkania
Tor wyścigowy

*Obowiązujący strój
Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską/wąską podeszwą.

*Sezon
Usługa realizowana jest w każdych warunkach pogodowych, z wyjątkiem obfitych opadów śniegu. Realizacja jazd możliwa w tralcie trwania sezonu.

*Ważność Karty podarunkowej
do 30 września 2017

*Ważne informacje
Z prezentu mogą skorzystać osoby pełnoletnie, posiadające Prawo jazdy kat. B. Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane również przez osoby niepełnoletnie na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisywanej na torze.


W ramach realizacji karty podarunkowej,
można wybrać przejazd maksymalnie 6 autami spośród najpopularniejszych samochodów, tj.:

KTM X-BOW, KTM X-BOW CUP, KTM X-BOW GT4, Ariel Atom, BMW M Power, BMW BiTurbo Performance, Subaru Impreza STI, Subaru Impreza STI Turbo, Mitsubishi Lancer EVO 10, Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 na następujących torach wyścigowych: Tor Poznań, Tor Ułęż, Tor Słomczyn, Tor Jastrząb, Tor Białystok, Tor Bednary, Tor Borsk, Tor Kamień Śląski, Tor Kraków, Tor Kielce.

Na torach Warszawa „Żerań”, Legnica oraz Makowice k. Szczecina do wyboru dostępne są następujące auta: KTM X-BOW, BMW M Power, BMW BiTurbo Performance, Subaru Impreza STI, Subaru Impreza STI Turbo, Mitsubishi Lancer EVO 10 oraz Porsche 911 Carrera.

Kartę można zrealizować wybierając pakiety dostępne na powyższe auta z oferty www.devil-cars.pl. Jeśli wartość wybranych pakietów przekracza kwotę na karcie można dopłacić różnicę po złożeniu zamówienia.

Kartę można wykorzystać tylko raz, niewykorzystana kwota nie może być ponownie użyta i nie jest zwracana.

W budowie

Najcześciej zadawane pytania:

1. W jaki sposób mogę kupić wybraną ofertę?
Wystarczy w zakładce oferty karty podarunkowej kliknąć „ZAMÓW”, po czym wypełnić formularz zamówienia. Karta podarunkowa zostanie wysłana na wskazany adres e­mail wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi jego realizacji.

2. W jaki sposób otrzymam Kartę podarunkową (VOUCHER) uprawniający do przejazdu?
Po złożeniu zamówienia i wypełnieniu formularza Karta podarunkowa (VOUCHER) zostanie przesłany na wskazany adres e-mail w formie pliku PDF o wysokiej rozdzielczości. Znajdą się na nim następujące elementy: imię i nazwisko oraz (opcjonalnie) zdjęcie osoby korzystającej z przejazdu.

3. Zamówienie zostało złożone. Kiedy otrzymam Kartę podarunkową (VOUCHER)?
Sprawdź skrzynkę odbiorczą na swojej poczcie elektronicznej. Karta podarunkowa (VOUCHER) powinien znaleźć się tam w ciągu 2-3 minut od momentu wypełnienia formularza zamówienia.

4. Co należy zrobić, jeśli nie otrzymałem e-maila z Kartą podarunkową?
Być może wysłana przez nas wiadomość e-mail trafiła do skrzynki oznaczonej zakładką SPAM. W przypadku, gdy również tam nie ma Karty podarunkowej (VOUCHERA), a upłynęły już 24 godziny od chwili złożenia zamówienia, napisz do nas na adres e-mail: rezerwacje@devil-cars.pl lub zadzwoń pod numer: 530 830 999. Bezzwłocznie zajmiemy się wyjaśnieniem problemu.

5. Karta podarunkowa (VOUCHER) została zakupiona. Kiedy mogę ją zrealizować?
Na stronie www.devil-cars.pl znajdują się aktualne informacje dotyczące okresu ważności VOUCHERÓW oraz planowanych terminów przejazdów na poszczególnych torach. Pierwszeństwo zrealizowania Karty podarunkowej VOUCHERA w danym terminie jest ustalane na podstawie kolejności rezerwacji.

6. Kiedy najpóźniej można zarezerwować termin?
Możliwa jest rezerwacja każdego terminu dostępnego w kalendarzu imprez, nawet na 3 dni przed planowaną realizacją przejazdu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, najlepiej dokonać rezerwacji z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Termin należy zarezerwować najpóźniej na 60 dni przed upływem terminu ważności Karty podarunkowej.

7. Czy po dokonaniu rezerwacji terminu przejazdu otrzymam potwierdzenie na mój adres e-mail?
Tak, potwierdzenie zostaje wysłane na adres e-mail w przypadku rezerwacji lub zmiany terminu. Istnieje możliwość sprawdzenia swojej rezerwacji po zalogowaniu się na stronie www.devil-cars.pl poprzez naciśnięcie w prawnym górnym rogu ikony logowania i wpisanie kodu Vouchera.

8. Czy zarezerwowany termin można zmienić?
W celu zmiany terminu przejazdu należy zalogować się na stronie www.devil-cars.pl używając kodu Vouchera lub skontaktować się z Działem Obsługi klienta pod nr tel. 530 830 999 najpóźniej na 7 dni przed zadeklarowaną jazdą.

9. Czy po dokonaniu rezerwacji terminu przejazdu otrzymam informacje dotyczące realizacji?
Tak. Szczegółowe informacje wysyłane są na ok. 5 dni przed planowanym terminem realizacji.

10. Chcę kupić Kartę podarunkową. Czy muszę od razu podawać termin realizacji VOUCHERU?
Oczywiście można zamówić przejazd bez podawania konkretnej daty realizacji. Osoba obdarowana w chwili otrzymania Karty podarunkowej zapozna się z informacjami dotyczącymi rezerwacji terminu i będzie mogła wybrać go samodzielnie.

11. Czy na Karcie podarunkowej widnieje cena?
Na Karcie podarunkowej nie umieszczamy ceny.

12. Czy wymagane jest posiadanie prawa jazdy?
Okazanie prawa jazdy na torze jest warunkiem realizacji prezentu przez Obdarowywanego. Nie dotyczy to osób korzystających z przejazdu jako pasażer. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przejazdów na podstawie pisemnej zgody opiekuna prawnego.

13. Czy istnieje ograniczenie prędkości podczas jazdy po torze?
Prędkość jazdy jest uzależniona od warunków na torze i umiejętności kierowcy.

14. Czy można filmować imprezę i robić zdjęcia na pamiątkę uczestnictwa?
Tak, można rejestrować imprezę we własnym zakresie. Ponadto w przypadku niektórych pojazdów istnieje możliwość zamówienia filmu z przejazdu nagranego za pomocą 2 zintegrowanych kamer zamontowanych na pojeździe (jedna nagrywa tor jazdy, a druga ­ uczestnika za kierownicą). Wykupienie wskazanej usługi wynosi 70 zł. Film przesyłany jest w ciągu 14 dni roboczych od daty imprezy w postaci linku do pobrania na adres e-mail podany podczas rejestracji na torze.

15. Czy jest możliwość uczestnictwa osób towarzyszących podczas mojego przejazdu?
Oczywiście, można zabrać ze sobą osoby towarzyszące i razem cieszyć się świetną zabawą. Dla osób towarzyszących przewidzieliśmy specjalne sektory np. sektor widokowy na torze Poznań, a także strefę cateringową oraz wypoczynkową.

16. Czy przejazd w ustalonym terminie może zostać odwołany?
W terminarzu sukcesywnie dodajemy nowe terminy. Podane już daty nie powinny ulec zmianie. W razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, uniemożliwiających realizację przejazdów, przekażemy informację o odwołaniu imprezy z odpowiednim wyprzedzeniem.
WYBIERZ KARTĘ PODARUNKOWĄ:

Cześć! Jestem RaceMAN !!
Mogę Ci w czymś pomóc?