Najcześciej zadawane pytania:

1. W jaki sposób mogę kupić wybraną ofertę? Wystarczy w zakładce „Szczegóły oferty” kliknąć „ZAMÓW”, po czym wypełnić formularz zamówienia. Twój VOUCHER zostanie wysłany na wskazany adres e­mail wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi jego realizacji.

2. W jaki sposób otrzymam VOUCHER uprawniający do przejazdu? Po złożeniu zamówienia i wypełnieniu formularza Twój VOUCHER zostanie przesłany na wskazany adres e-mail w formie pliku PDF o wysokiej rozdzielczości. Znajdą się na nim następujące elementy: imię i nazwisko oraz (opcjonalnie) zdjęcie osoby korzystającej z przejazdu.

3. Zamówienie zostało złożone. Kiedy otrzymam VOUCHER? Sprawdź skrzynkę odbiorczą na swojej poczcie elektronicznej. VOUCHER powinien znaleźć się tam w ciągu 2-3 minut od momentu wypełnienia formularza zamówienia.

4. Co należy zrobić, jeśli nie otrzymałem e-maila z VOUCHEREM? Być może wysłana przez nas wiadomość e-mail trafiła do skrzynki oznaczonej SPAM. W przypadku, gdy również tam nie ma VOUCHERA, a upłynęły już 24 godziny od chwili złożenia zamówienia, napisz do nas na adres e-mail: rezerwacje@devil-cars.pl lub zadzwoń pod numer: 530 830 999. Bezzwłocznie zajmiemy się wyjaśnieniem problemu.

5. VOUCHER został zakupiony. Kiedy mogę go zrealizować? Na stronie www.devil-cars.pl znajdują się aktualne informacje dotyczące okresu ważności VOUCHERÓW oraz planowanych terminów przejazdów na poszczególnych torach. Pierwszeństwo zrealizowania VOUCHERA w danym terminie jest ustalane na podstawie kolejności rezerwacji.

6. Kiedy najpóźniej można zarezerwować termin? Możliwa jest rezerwacja każdego terminu dostępnego w kalendarzu imprez, nawet na 3 dni przed planowaną realizacją przejazdu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, najlepiej dokonać rezerwacji z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Termin należy zarezerwować najpóźniej na miesiąc przed upływem terminu ważności Vouchera.

7. Czy po dokonaniu rezerwacji terminu przejazdu otrzymam potwierdzenie na mój adres e-mail? Tak, potwierdzenie zostaje wysłane na adres e-mail w przypadku rezerwacji lub zmiany terminu. Istnieje możliwość sprawdzenia swojej rezerwacji po zalogowaniu się na stronie www.devil-cars.pl poprzez naciśnięcie w prawnym górnym rogu ikony logowania i wpisanie kodu Vouchera.

8. Czy zarezerwowany termin można zmienić? W celu zmiany terminu przejazdu należy zalogować się na stronie www.devil-cars.pl używając kodu Vouchera lub skontaktować się z Działem Obsługi klienta pod nr tel. 530 830 999 najpóźniej na 7 dni przed zadeklarowaną jazdą.

9. Czy po dokonaniu rezerwacji terminu przejazdu otrzymam informacje dotyczące realizacji? Tak. Szczegółowe informacje wysyłane są na ok. 5 dni przed planowanym terminem realizacji.

10. Chcę kupić przejazd na Prezent. Czy muszę od razu podawać termin realizacji VOUCHERU? Oczywiście można zamówić przejazd bez podawania konkretnej daty realizacji. Osoba obdarowana w chwili otrzymania VOUCHERU zapozna się z informacjami dotyczącymi rezerwacji terminu i będzie mogła wybrać go samodzielnie.

11. Czy na VOUCHERZE widnieje cena? Na VOUCHERZE nie umieszczamy ceny. Podajemy natomiast liczbę okrążeń i dystans.

12. Czy wymagane jest posiadanie prawa jazdy? Okazanie prawa jazdy na torze jest warunkiem realizacji prezentu przez Obdarowywanego. Nie dotyczy to osób korzystających z przejazdu jako pasażer. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przejazdów na podstawie pisemnej zgody opiekuna prawnego.

13. Czy istnieje ograniczenie prędkości podczas jazdy po torze? Prędkość jazdy jest uzależniona od warunków na torze i umiejętności kierowcy.

14. Czy można filmować imprezę i robić zdjęcia na pamiątkę uczestnictwa? Tak, można rejestrować imprezę we własnym zakresie. Ponadto istnieje możliwość zamówienia filmu z przejazdu realizowanego za pomocą 2 zintegrowanych kamer zamontowanych na pojeździe (jedna nagrywa tor jazdy, a druga ­ uczestnika za kierownicą). Wykupienie wskazanej usługi wynosi 70 zł. Film przesłany jest na adres e­mail w ciągu kilku dni od daty imprezy w postaci linku do pobrania.

15. Czy jest możliwość uczestnictwa osób towarzyszących podczas mojego przejazdu? Oczywiście, można zabrać ze sobą osoby towarzyszące i razem cieszyć się świetną zabawą. Dla osób towarzyszących przewidzieliśmy specjalne sektory np. sektor widokowy na torze Poznań, a także strefę cateringową oraz wypoczynkową.

16. Czy przejazd w ustalonym terminie może zostać odwołany? W terminarzu sukcesywnie dodajemy nowe terminy. Podane już daty nie powinny ulec zmianie. W razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, uniemożliwiających realizację przejazdów, przekażemy informację o odwołaniu imprezy z odpowiednim wyprzedzeniem.

17. Czy impreza w danym terminie może zostać odwołana ze względu na brak wystarczającej liczby osób korzystających z przejazdów? Od kwietnia 2015 r. wszystkie ustalone terminy nie ulegną zmianie z uwagi na brak chętnych. Zawsze mamy komplet osób na przejazdy.

18. Mieszkam daleko od toru, na którym mam wykupiony przejazd. Czy istnieje możliwość przenocowania na torze? Niestety nie ma możliwości noclegu na torze. Utrzymujemy jednak współpracę z niektórymi Hotelami/Motelami, znajdującymi się m.in. w pobliżu toru Poznań, gdzie mogą Państwo skorzystać z ofert specjalnych dla uczestników organizowanych przez nas tam imprez. Na ok. 5 dni przed planowanym terminem realizacji wraz z harmonogramem imprezy wysyłamy Klientom rekomendowane przez nas lokalizacje.