Stajnia:

Galeria samochodów sportowych.
Chciałbyś przyjechać ze znajomymi i poczuć adrenalinę i zapach palonej gumy? Mamy do dyspozycji większość najbardziej atrakcyjnych aut, które potrafią podczas startu wgnieść kierowcę w fotel! Kierowcą będziesz Ty! Niech Cię ogarnie żądza adrenaliny! Masz okazję to zrobić! Przyjedź na naszą imprezę, wybierz auto, usiądź za kierownicą i pokonaj trasę Eventową. Szczegóły znajdziesz w ofercie.
Galeria samochodów zabytkowych - klasycznych.
W naszej ofercie znajdą państwo oryginalne, klasyczne auta angielskie, niemieckie, włoskie, amerykańskie i inne. Staramy się ciągle o wzbogacanie naszej kolekcji, jak również o utrzymywanie eksponatów w dobrym stanie. Bierzemy udział w wielu imprezach propagujących starą motoryzację a także czasem nasze eksponaty występują w filmach.
Galeria samochodów bajkowych.
Proponujemy jazdę egzotycznymi autami, jedynymi w swoim rodzaju samochodami z bajek, gdzie dzieci przenoszą się w krainę baśni i rozrywki. Ponadto w sali organizujemy wspaniałe imprezy okolicznościowe, bale karnawałowe.
Galeria pozostałych samochodów w naszej ofercie.
Jeśli nudzą Cię nadzwyczajne samochody, to może zainteresuje Cię to? Wiatrakowce, UltraLekkie samoloty, VIP Bus, GoKarty, Quady, 4x4 i inne !! Odmienna adrenalina i radość z jazdy!

Szczegóły wynajęcia:

01.

Wynajem jako ekspozycja

Galeria handlowa, targi, festyn, impreza masowa...
to miejsca gdzie ekspozycja naszych aut zwiększy atrakcyjność, rangę i uwagę Państwa produktu / imprezy.

02.

Wynajem na tor wyścigowy

Nasi klienci pod okiem instruktorów zasiadają za kierownicą Super Szybkich samochodów na torach wyścigowych

03.

Wynajem na eventy firmowe

Mocna dawka adrenaliny, rywalizacja i przyznawane nagród sprawią, że Państwa event będzie niezapomnianą chwilą dla osób w nim uczestniczących.

Jesteśmy godnymi zaufania partnerami, dotrzymujemy umów i wymagamy tego od naszych dostawców. Firma nasza stale udoskonala jakość usług starając się utrzymać pozycję lidera wśród firm eventowych na rynku krajowym.

Naszymi celami również są: