Tor wyścigowy Jastrząb - k. Kielc

«
»
« Powrót do torów wyścigowych

Mapa Google Facebook - JASTRZĄB JASTRZĄB

Tor wyścigowy Jastrząb - k. KielcTor Jastrząb

Centrum Bezpieczeństwa i Techniki Jazdy ITS A. Michalczewski umieszczony w Jastrzębiu pod Szydłowcem. Obszar to aż 20 hektarów powierzchni. Będzie pełnić rolę toru wyścigowego. Nie zabraknie oferty dla miłośników szybkiej jazdy. Tor jest podzielony na 4 moduły: płyty poślizgowe, tor do szybkiej jazdy, tor kartingowy oraz prostą do wyścigów na 1/4 mili. Tuż obok znajdzie się zaplecze serwisowe, administracyjne, gastronomiczne, i noclegi. Na trenie toru są też sale szkoleniowe, restauracja, boksy oraz parking. Na miejsce będzie można dojechać planowaną tuż przy torze trasą S7. Autodrom będzie spełniał wszelkie warunki wyznaczone przez Ministra Infrastruktury dla ośrodków doskonalenia techniki jazdy. W budynku obok toru powstanie Centrum Badawczo – Rozwojowe. Autodrom będzie otwarty dla każdego!

Tor jest wyposażony w automatyczny system nawadniania nawierzchni w miejscach gdzie znajdują się płyty poślizgowe, to dobra opcja podczas jazdy na torze w celu szkolenia kierowców. Na każdej z 4 płyt znajdują się kurtyny wodne symulujące rzeczywiste przeszkody. Przed płytą główną (na zdjęciach jasna nawierzchnia betonowa) zamontowana zostanie płyta hydrauliczna do wprowadzania pojazdów w poślizg. Będzie to jedyne urządzenie w Polsce (trzecie w Europie) umożliwiające poślizgi autobusów oraz ciężkich ciężarówek. Znajduje się też wzniesienie BIG HILL o 10% stopniu nachylenia i szerokości najazdów blisko 40 metrów.

Wszelkie pytania o tym torze prosimy kierować na nasz Fanpage lub realizacje eventów

Więcej zdjęć? Zobacz Tor Jastrząb trening Rally 2013-10-26
Mapa Polski Tor Warszawa BemowoMiasto WarszawaTor Ułęż (k. Warszawy)Tor PoznańTor MikołajkiTor ToruńTor BednaryTor SłomczynTor Nowe Miasto Nad PilicąTor LublinTor KielceTor Jastrząb/PrzysuskiTor RadomTor KąkolewoTor Kamień Śląski (Opole)Tor WrocławMiasto Białystok
Powyższe zgromadzone zdjęcia pochodzą ze zbioru Google Image. Ikony toru pochodzą ze strony sciescigam

-
Cześć! Jestem RaceMAN !!
Mogę Ci w czymś pomóc?