Tor wyścigowy w Radomiu

«
»
« Powrót do torów wyścigowych

Mapa Google Facebook - RADOM Facebook - RADOM RADOM

» Dostępne przejazdy na tym torze

Tor wyścigowy w Radomiu

Kartodrom Radom - Automobilklub Radomski ul. Warszawska 17/21 26-600 Radom

Budowa toru kartingowego Automobilklubu rozpoczęła się na początku lat 80-tych. Wówczas w celu włączenia do realizacji tego przedsięwzięcia szerokiej społeczności i radomskich zakładów pracy utworzono Społeczny Komitet Budowy Toru Kartingowego. Wprawdzie teoretycznie jest to tor kartingowy, jednak w praktyce obiekt w Radomiu służy także tym, którzy mają ochotę w bezpiecznych warunkach dokładniej poznać swoje auto. Co ciekawe, jest to także jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można nauczyć się jeździć gokartami. Kurs dla dorosłych z przygotowaniem do egzaminu na licencję to wydatek 1500 zł. Oferta toru w Radomiu jest oczywiście o wiele bogatsza, obejmuje także szkolenia z zakresu sportowej jazdy samochodem.

Automobilklub Radomski jest Członkiem Rzeczywistym Polskiego Związku Motorowego od 1958r.

„KARTODROM RADOM” przez kolejne lata służyć będzie społeczności lokalnej miasta, regionu, województwa, a w zakresie sportów motorowych wszystkim zainteresowanym w aspekcie ogólnopolskim, jako prężny i centralny mazowiecki ośrodek działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwoju i popularyzacji sportów motorowych wśród dzieci i młodzieży, a także szeroko rozumianej promocji Mazowsza i Radomia na forum ogólnopolskim, a w niedalekiej przyszłości także europejskim.

Mapa Polski Tor PoznańTor Kamień Śląski (Opole)Tor Warszawa BemowoTor Warszawa - ŻerańTor Jastrząb/PrzysuskiTor Ułęż (k. Warszawy)Tor KielceTor BiałystokTor WrocławTor MikołajkiTor ToruńTor BednaryTor SłomczynTor Nowe Miasto Nad PilicąTor LublinTor RadomTor KąkolewoTor LegnicaTor BorskTor Biała PodlaskaTor ŁódźTor Szczecin MakowiceTor KrakówTor Olsztyn
Powyższe zgromadzone zdjęcia pochodzą ze zbioru Google Image. Ikony toru pochodzą ze strony sciescigam